Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hemşire ya da hemşire yardımcısı olmak isteyenler için okul

YazarMesaj
beyongs
Süper Üye

Süper Üye
beyongs

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1249
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/02/14
Nerden Nerden : adana

Hemşire ya da hemşire yardımcısı olmak isteyenler için okul Empty
MesajKonu: Hemşire ya da hemşire yardımcısı olmak isteyenler için okul   Hemşire ya da hemşire yardımcısı olmak isteyenler için okul EmptyÇarş. Tem. 26, 2017 3:59 pm

Hemşire veya hemşire yardımcısı olmak için, mutlaka bir anadolu sağlık meslek lisesine kaydolmanızı tavsiye ederiz. İstanbul içerisinde kaliteli bir anadolu sağlık meslek lisesi arayanlara benim önerim Başer kolejleri olur. Özel Başer Sağlık Koleji sayesinde, hemşirelik hayallerinize kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Okulun oldukça zengin eğitim olanakları ve staj olanakları bulunmaktadır. Okulun gerek bilgisayar sınıfları, gerekse de uygulama sınıfları birinci sınıf kaliteye sahiptir. Çocuğunuzu başarılı bir anadolu sağlık meslek lisesine yazdırmak isterseniz, siz de hiç vakit kaybetmeden Özel Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile iletişim kurunuz. Okul yetkilileri ile görüşmek adına, 0212 656 50 30 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ek iş yapmak isteyenler için iş fikirleri sitesi - istesozluk.com
» Masör olmak istiyorum diyenler için - İzmir Masaj kursu
» Okul sırası ve okul araç gereçleri - Penguensandalye.com
» HACİMLİ SAÇLAR İÇİN RESTOREX
» Efedrin satın almak isteyenler bu siteye girebilir